Punktiseis pärast 2018 hooaja II etappi

26.12.2017  päeva kiireim aeg  Riho Kens 3.14,42(3.voor) Klass 4WD

13.01.2018  päeva kiireim aeg  Meelis Liis 2.43,3(3.voor) Klass 4WD Mini

 NOORED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp
13.01
Kokku
1 Kevin Allik 20 17 37
2 Markus Haiba 12 20 32
3 Jaspar Vaher 15 15 30
4 Joonas Palmisto 13 13 26
5 Robin Altosaar 17 X 17
6 Steven Sirp X 12 12

 

NAISED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Kärolin Soolepp 17 20 37
2 Jaanika Torop 20 17 37
3 Maria Roop 15 15 30
4 Reelika Pähkel 13 12 25
5 Liisbet Vaher X 13 13

 

2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Kristo Saar 20 15 35
2 Janek Sild 11 17 28
3 Andres Kutsar 15 13 28
4 Alar Allik 17 11 28
5 Ragnar Rosenberg X 20 20
6 Merkko Haljasmets 10 8 18
7 Maria Roop 8 9 17
8 Rainer Tiri 12 4 16
9 Kärolin Soolepp 7 7 14
10 Kevin Tomson 13 X 13
11 Geilo Valdmann X 12 12
12 Raimo Lilleorg X 10 10
13 Hardi Sarv 9 X 9
14 Veikko Haljasmets X 6 6
15 Andre Altosaar 6 X 6
16 Kevin Pärlin X 5 5
17 Arvo Kask 5 X 5

 

2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Argo Kuutok 20 20 40
2 Tarmo Lee 13 13 26
3 Elmar Liitmaa 8 17 25
4 Siim Aasmäe 15 9 24
5 Imre Reha 12 10 22
6 Pranko Kõrgesaar 9 11 20
7 Janek Peetsmann 7 12 19
8 Ants Uustalu 11 6 17
9 Jüri Hinsberg 17 0 17
10 Rainer Umbleja X 15 15
11 Märt Tiits 10 X 10
12 Raido Tamm 6 3 9
13 Margus Olle X 8 8
14 Enn Lähker X 7 7
15 Velvo Velling 3 2 5
16 Kristjan Vidder X 5 5
17 Marko Laanesaar 5 0 5
18 Urmas Ploom X 4 4
19 Margo Peetsmann 4 X 4
20 Ander Hahn 2 X 2
21 Raul Komp X 1 1
22 Märt Metsallik X 0 0

 

LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Kristjan Priilinn 20 17 37
2 Tambet Luha 15 20 35
3 Kristo Kalle 12 15 27
4 Kalmer Nelke 13 13 26
5 Priit Tamm 10 12 22
6 Hardi Pähkel 11 11 22
7 Märt Tiits 17 x 17
8 Kristjan Tali 9 x 9

 

 

 

4WD MINI

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Meelis Liis 20 20 40
2 Taavi Liis 17 17 34
3 Arno Kiis 15 15 30

 

4WD

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Riho Kens 17 20 37
2 Silver Loorits 20 15 35
3 Erki Hiie 10 11 21
4 Alar Rosenberg X 17 17
5 Indrek Metsamärt 15 x 15
6 Heiti Mitt X 13 13
7 Kaarel Kibal 13 X 13
8 Andri Sirp X 12 12
9 Helar Voore 12 X 12
10 Lehar Voore 11 X 11
11 Karel Piiroja 9 X 9

 

RAHVAKROSS ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Taavi Labi 20 20 40
2 Rainis Tiri 17 13 30
3 Kevin Allik 11 17 28
4 Kristjan Kutsar 12 15 27
5 Robin Altosaar 15 x 15
6 Andri Kutsar 13 X 13
7 Andres Kutsar X 12 12
8 Karl Kutsar X 0 0

 

RAHVAKROSS TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Siim Aasmäe 20 17 37
2 Elmar Liitmaa 17 12 29
3 Velvo Velling 13 13 26
4 Margus Olle X 20 20
5 Enn Lähker X 15 15
6 Mihkel Vaher 15 X 15

 

 

RAHVAKROSS LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

Kokku
1 Kristo Kalle 17 17 34
2 Kalmer Nelke 13 20 33
3 Priit Tamm 15 13 28
4 Ain Pähkel 12 12 24
5 Kristen Priilinn 20 0 20
6 Evert Veinberg X 15 15
7 Kristjan Tali 11 X 11

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.