Piiroja Karika 2018 punktiseis pärast 4. etappi

26.12.2017  päeva kiireim aeg  Riho Kens 3.14,42(3.voor) Klass 4WD

13.01.2018  päeva kiireim aeg  Meelis Liis 2.43,3(3.voor) Klass 4WD Mini

27.01.2018 päeva kiireim aeg Margo Kamla 2.04,2 (2.voor) Klass 2WD esivedu

26.05.2018 päeva kiireim aeg Riho Kens 2.28,3 (2.voor) Klass 4WD

 NOORED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Markus Haiba 12 20 20 17 69
2 Joonas Palmisto 13 13 15 15 56
3 Kevin Allik 20 17 13 X 50
4 Jaspar Vaher 15 15 10 X 40
5 Steven Roosimaa X X 12 13 25
6 Pranko Kõrgesaar X X X 20 20
7 Marko Andreas Muru X X 17 X 17
8 Robin Altosaar 17 X X X 17
9 Markus Tammoja X X X 12 12
10 Steven Sirp X 12 X X 12
11 Siim Ellermaa X X X 11 11
12 Robin Mark X X 11 X 11
13 Laur Johannes X X 9 X 9
14 Sander Sepp X X 8 X 8

NAISED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Kärolin Soolepp 17 20 20 20 77
2 Reelika Pähkel 13 12 13 17 55
3 Jaanika Torop 20 17 17 X 54
4 Maria Roop 15 15 X X 30
5 Liisbet Vaher X 13 15 X 28
6 Kristel Paju X X X 15 15

 2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Kristo Saar 20 15 17 11 63
2 Janek Sild 11 17 5 15 48
3 Andres Kutsar 15 13 20 X 48
4 Raimo Lilleorg X 10 15 17 42
5 Kärolin Soolepp 7 7 12 13 39
6 Alar Allik 17 11 10 X 38
7 Ragnar Rosenberg X 20 1 10 31
8 Merkko Haljasmets 10 8 3 X 21
9 Eedi Jäger X X X 20 20
10 Hardi Sarv 9 X 11 X 20
11 Rainer Tiri 12 4 4 X 20
12 Maria Roop 8 9 X X 17
13 Margo Kamla X X 13 X 13
14 Kevin Tomson 13 X X X 13
15 Steven Roosimaa X X X 12 12
16 Geilo Valdmann X 12 X X 12
17 Tarmo Ellermaa X X X 9 9
18 Marko Andreas Muru X X 9 X 9
19 Patrick Madar X X 8 X 8
20 Marek Kamla X X 7 X 7
21 Sulev Sarv X X 6 X 6
22 Veikko Haljasmets X 6 X X 6
23 Andre Altosaar 6 X X X 6
24 Kevin Pärlin X 5 X X 5
25 Arvo Kask 5 X X X 5
26 Gleb Bogdanov X X 2 X 2
27 Sander Sepp X X 0 X 0

2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Rainer Umbleja X 15 20 13 48
2 Imre Reha 12 10 17 4 43
3 Pranko Kõrgesaar 9 11 X 20 40
4 Argo Kuutok 20 20 X X 40
5 Margus Olle X 8 13 17 38
6 Jüri Hinsberg 17 0 10 11 38
7 Tarmo Lee 13 13 11 X 37
8 Siim Aasmäe 15 9 X 12 36
9 Janek Peetsmann 7 12 X 15 34
10 Ants Uustalu 11 6 7 7 31
11 Märt Tiits 10 X 15 0 25
12 Elmar Liitmaa 8 17 X X 25
13 Urmas Ploom X 4 9 X 13
14 Kristjan Vidder X 5 8 X 13
15 Enn Lähker X 7 6 X 13
16 Tauno Saapar X X 12 X 12
17 Velvo Velling 3 2 5 2 12
18 Ott Mesikäpp X X X 10 10
19 Raul Komp X 1 X 9 10
20 Raido Tamm 6 3 X X 9
21 Kristen Puusepp X X X 8 8
22 Marek Tammoja X X X 6 6
23 Markus Tammoja X X X 5 5
24 Marko Laanesaar 5 0 X X 5
25 Margo Peetsmann 4 X X X 4
26 Rando Soosalu X X X 3 3
27 Ander Hahn 2 X X X 2
28 Tiit Tamm X X X 1 1
29 Vahur Mägi X X X 0 0
30 Märt Metsallik X 0 X X 0

LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Kristjan Priilinn 20 17 15 20 72
2 Tambet Luha 15 20 17 15 67
3 Kristo Kalle 12 15 13 12 52
4 Märt Tiits 17 X 20 13 50
5 Kalmer Nelke 13 13 12 X 38
6 Priit Tamm 10 12 11 X 33
7 Hardi Pähkel 11 11 10 X 32
8 Keio Priimats X X X 17 17
9 Guldar Kivro X X X 11 11
10 Kristjan Tali 9 X X X 9
11 Hardi Pähkel X X X 0 0

4WD MINI

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Arno Kiis 15 15 20 X 50
2 Meelis Liis 20 20 X X 40
3 Taavi Liis 17 17 X X 34

4WD

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Riho Kens 17 20 20 20 77
2 Silver Loorits 20 15 12 X 47
3 Erki Hiie 10 11 13 X 34
4 Kaarel Kibal 13 X 15 X 28
5 Jaanus Lippus X X 17 X 17
6 Alar Rosenberg X 17 X X 17
7 Indrek Metsamärt 15 X X X 15
8 Heiti Mitt X 13 X X 13
9 Andri Sirp X 12 X X 12
10 Helar Voore 12 X X X 12
11 Lehar Voore 11 X X X 11
12 Karel Piiroja 9 X X X 9

RAHVAKROSS ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Kristjan Kutsar 12 15 17 13 57
2 Taavi Labi 20 20 13 0 53
3 Andri Kutsar 13 X 11 15 39
4 Kevin Allik 11 17 10 X 38
5 Rainis Tiri 17 13 X X 30
6 Andres Kutsar X 12 12 X 24
7 Priit Tiks X X X 20 20
8 Dauri Demant X X 20 X 20
9 Sergei Bronski X X X 17 17
10 Tanel Raudsepp X X 15 X 15
11 Robin Altosaar 15 X X X 15
12 Karl Kutsar X 0 X X 0

RAHVAKROSS TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Siim Aasmäe 20 17 20 10 67
2 Margus Olle X 20 17 17 54
3 Velvo Velling 13 13 15 13 54
4 Elmar Liitmaa 17 12 X X 29
5 Enn Lähker X 15 13 X 28
6 Siim Tillemann X X X 20 20
7 Kristen Puusepp X X X 15 15
8 Mihkel Vaher 15 X X X 15
9 Rando Soosalu X X X 12 12
10 Vahur Mägi X X X 11 11

 RAHVAKROSS LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

13.01

3.etapp

27.01

4.etapp 26.05 Kokku
1 Kalmer Nelke 13 20 20 17 70
2 Kristo Kalle 17 17 17 15 66
3 Kristen Priilinn 20 0 15 20 55
4 Ain Pähkel 12 12 13 11 48
5 Priit Tamm 15 13 12 X 40
6 Evert Veinberg X 15 X X 15
7 Guldar Kivro X X X 13 13
8 Hardi Pähkel X X X 12 12
9 Kristjan Tali 11 X X X 11

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.