Piiroja Karikas 2019 punktiseis pärast II etappi

29.12.2018 päeva kiireim aeg  Riho Kens 3.16,03(3.voor) klass 4WD

19.01.2019 päeva kiireim aeg Kristjan Kutsar 3.22,01(1.voor) klass 4WD mini

NOORED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Tom Adamson 12 20 32
2 Mark-Egert Tiits 17 15 32
3 Joonas Palmisto 10 17 27
4 Markus Tammoja 11 10 21
5 Jaspar Vaher 20 X 20
6 Pranko Kõrgesaar 9 9 18
7 Siim Ellermaa 8 8 16
8 Patrick Juhe 15 X 15
9 Karl-Kennets Neuhaus X 13 13
10 Karl Kutsar 13 X 13
11 Romet Reisin X 12 12
12 Steven Roosimaa X 11 11
13 Henri Kutsar X 7 7
14 Maiko Tamm 7 X 7
15 Jaan Järveveer X 6 6

NAISED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Kärolin Soolepp 17 20 37
2 Liisbet Vaher 20 17 37
3 Kristel Paju 12 15 27
4 Triinu Tammel 15 12 27
5 Kelly Kangur 13 13 26
6 Gerli Grossberg X 11 11

 2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Kristo Saar 17 20 37
2 Alar Allik 20 12 32
3 Raimo Lilleorg 13 15 28
4 Kristjan Kutsar 12 13 25
5 Priit Tiks 15 X 15
6 Andres Kutsar X 17 17
7 Rainer Tiri 8 6 14
8 Kärolin Soolepp 6 7 13
9 Jaak Riisberg 11 X 11
10 Karl Kenneth Neuhaus X 11 11
11 Indrek Tammel 9 2 11
12 Janek Sild 10 X 10
13 Indrek Kutsar X 10 10
14 Ranet Rees 4 5 9
15 Sander Roosimaa X 8 8
16 Martin Vatter 7 X 7
17 Steven Roosimaa X 6 6
18 Sander Kukk 5 X 5
19 Ronald Reisin X 4 4
20 Tarmo Ellermaa 1 3 4
21 Tõnu Taalimäe 3 X 3
22 Taavi Kivi 2 X 2
23 Ründo Jõgiste 0 X 0

 2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Margus Olle 15 20 35
2 Mark-Egert Tiits 20 15 35
3 Marek Tammoja 17 12 29
4 Maiko Tiits 7 17 24
5 Markus Tammoja 11 11 22
6 Jüri Hinsberg 3 13 16
7 Pranko Kõrgesaar 5 8 13
8 Enn Lähker 13 0 13
9 Mart Meetua 12 X 12
10 Jürgen Oolep X 10 10
11 Meelis Meetua 10 X 10
12 Janno Johanson X 9 9
13 Marko Laanesaar 2 7 9
14 Rainer Umbleja 9 X 9
15 Vahur Mägi 8 X 8
16 Raido Tamm 1 6 7
17 Siim Aasmäe 6 X 6
18 Urmas Ploom X 5 5
19 Velvo Velling 0 4 4
20 Tanel Kalinin 4 X 4
21 Tarmo Kangur 0 3 3
22 Maiko Tamm 0 2 2
23 Janek Peetsmann 0 X 0
24 Imre Reha 0 X 0
25 Kaimar Kittus 0 X 0

 LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Märt Tiits 20 20 40
2 Kristjan Priilinn 17 17 34
3 Tambet Luha 13 15 28
4 Maiko Tamm 12 12 24
5 Egert Veinberg 15 X 15
6 Keio Priimats X 13 13

 4WD MINI

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Kristjan Kutsar X 20 20
2 Arno Kiis X 17 17
3 Taavi Liis X 15 15
4 Lembit Liis X 13 13

 4WD

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Riho Kens 20 17 37
2 Silver Loorits 15 20 35
3 Tanel Seeme 17 11 28
4 Jaanika Torop 10 13 23
5 Indrek Metsamärt X 15 15
6 Villu Seeme 13 X 13
7 Hendrik Kutsar X 12 12
8 Helar Voore 12 X 12
9 Lehar Voore 11 X 11
10 Kristjan Pints X 10 10
11 Kaido Saul X 9 9

RAHVAKROSS 2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Kevin Allik 20 15 35
2 Rainis Tiri 15 17 32
3 Arvo Kask 0 20 20
4 Priit Tiks 17 X 17
5 Romet Reisin X 13 13
6 Urmas Visk 13 X 13
7 Andres Kutsar X 12 12
8 Sergei Bronski 12 X 12

 RAHVAKROSS 2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Maiko Tiits 20 17 37
2 Margus Olle 15 20 35
3 Enn Lähker 17 15 32
4 Jüri Tõnisson 10 13 23
5 Velvo Velling 11 12 23
6 Vahur Mägi 13 X 13
7 Siim Aasmäe 12 X 12

 RAHVAKROSS LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 Kokku
1 Evert Veinberg 20 17 37
2 Martin Tuusis 15 15 30
3 Guldar Kivro X 20 20
4 Ain Pähkel 17 X 17
5 Maiko Tamm X 13 13
6 Ain Pähkel 13 X 13

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.