Piiroja Karikas 2019 punktiseis pärast III etappi

I etapp – 29. detsember 2018

II etapp – 19. jaanuar 2019

III etapp – 9.veebruar 2019

29.12.2018 päeva kiireim aeg  Riho Kens 3.16,03(3.voor) klass 4WD

19.01.2019 päeva kiireim aeg Kristjan Kutsar 3.22,01(1.voor) klass 4WD mini

9.02.2019 päeva kiireim aeg Riho Kens 3.11,34(2.voor) klass 4WD

NOORED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Tom Adamson 12 20 20 52
2 Mark-Egert Tiits 17 15 13 45
3 Joonas Palmisto 10 17 17 44
4 Markus Tammoja 11 10 X 21
5 Jaspar Vaher 20 X X 20
6 Pranko Kõrgesaar 9 9 X 18
7 Henri Kutsar X 7 9 16
8 Siim Ellermaa 8 8 X 16
9 Patrick Juhe 15 X X 15
10 Karl-Kennets Neuhaus X 13 X 13
11 Karl Kutsar 13 X X 13
12 Kaarel-Kaspar Mitt X X 15 15
13 Romet Pihl X X 12 12
14 Romet Reisin X 12 X 12
15 Robin Soe X X 11 11
16 Steven Roosimaa X 11 X 11
17 Kevin Kangur X X 10 10
18 Sten-Erik Sild X X 8 8
19 Sander Erik Tiits X X 7 7
20 Maiko Tamm 7 X X 7
21 Ander Sepp X X 6 6
22 Jaan Järveveer X 6 X 6
23 Toivo Uusna X X 5 5

NAISED

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Kärolin Soolepp 17 20 17 54
2 Kristel Paju 12 15 15 42
3 Liisbet Vaher 20 17 X 37
4 Kelly Kangur 13 13 13 39
5 Triinu Tammel 15 12 X 27
6 Gerli Grossberg X 11 12 23
7 Annika Vänt X X 20 20

 2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

19.01

3.etapp 9.02 Kokku
1 Alar Allik 20 12 20 52
2 Kristo Saar 17 20 X 37
3 Raimo Lilleorg 13 15 X 28
4 Janek Sild 10 X 17 27
5 Rainer Tiri 8 6 12 26
6 Kristjan Kutsar 12 13 X 25
7 Kärolin Soolepp 6 7 10 23
8 Sander Roosimaa X 8 11 19
9 Andres Kutsar X 17 X 17
10 Argo Sepp X X 15 15
11 Priit Tiks 15 X X 15
12 Argo Kaelep X X 13 13
13 Karl Kenneth Neuhaus X 11 X 11
14 Indrek Tammel 9 2 X 11
15 Jaak Riisberg 11 X X 11
16 Indrek Kutsar X 10 X 10
17 Siim Ots X X 9 9
18 Ranet Rees 4 5 X 9
19 Martin Vatter 7 X X 7
20 Steven Roosimaa X 6 X 6
21 Sander Kukk 5 X X 5
22 Ronald Reisin X 4 X 4
23 Tarmo Ellermaa 1 3 X 4
24 Tõnu Taalimäe 3 X X 3
25 Taavi Kivi 2 X X 2
26 Ründo Jõgiste 0 X X 0

 2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp

19.01

3.etapp 9.02 Kokku
1 Mark-Egert Tiits 20 15 20 55
2 Margus Olle 15 20 17 52
3 Maiko Tiits 7 17 11 35
4 Jüri Hinsberg 3 13 13 29
5 Marek Tammoja 17 12 X 29
6 Rainer Umbleja 9 X 15 24
7 Meelis Meetua 10 X 12 22
8 Markus Tammoja 11 11 X 22
9 Mart Meetua 12 X 9 21
10 Marko Laanesaar 2 7 8 17
11 Jürgen Oolep X 10 6 16
12 Urmas Ploom X 5 10 15
13 Pranko Kõrgesaar 5 8 X 13
14 Enn Lähker 13 0 X 13
15 Janno Johanson X 9 X 9
16 Vahur Mägi 8 X X 8
17 Raido Tamm 1 6 X 7
18 Vahur Kall X X 7 7
19 Tarmo Kangur 0 3 3 6
20 Velvo Velling 0 4 2 6
21 Siim Aasmäe 6 X X 6
22 Raiver Lepp X X 5 5
23 Indrek Pedaja X X 4 4
24 Tanel Kalinin 4 X X 4
25 Maiko Tamm 0 2 X 2
26 Karli Keir X X 1 1
27 Janek Peetsmann 0 X X 0
28 Imre Reha 0 X X 0
29 Kaimar Kittus 0 X X 0

LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Märt Tiits 20 20 15 55
2 Tambet Luha 13 15 12 40
3 Maiko Tamm 12 12 11 35
4 Kristjan Priilinn 17 17 X 34
5 Juss Nassar X X 20 20
6 Sigmar Tammemägi X X 17 17
7 Egert Veinberg 15 X X 15
8 Toomas Soe X X 13 13
9 Keio Priimats X 13 X 13

 4WD MINI

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Taavi Liis X 15 20 35
2 Arno Kiis X 17 17 34
3 Kristjan Kutsar X 20 13 33
4 Lembit Liis X 13 12 25
5 Kaspar Järve X X 15 15

 4WD

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Riho Kens 20 17 20 57
2 Silver Loorits 15 20 12 47
3 Jaanika Torop 10 13 11 34
4 Tanel Seeme 17 11 X 28
5 Hendrik Kutsar X 12 15 27
6 Indrek Metsamärt X 15 9 24
7 Lembit Nõlvak X X 17 17
8 Kaarel Kibal X X 13 13
9 Villu Seeme 13 X X 13
10 Helar Voore 12 X X 12
11 Lehar Voore 11 X X 11
12 Aiko Adamson X X 10 10
13 Kristjan Pints X 10 X 10
14 Kaido Saul X 9 X 9
15 Sandra Saviauk X X 8 8
16 Arvo Kask X X 7 7

RAHVAKROSS 2WD ESIVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Kevin Allik 20 15 20 55
2 Arvo Kask 11 20 15 46
3 Rainis Tiri 15 17 13 45
4 Priit Tiks 17 X 17 17
5 Romet Reisin X 13 X 13
6 Urmas Visk 13 X X 13
7 Dauri Demant X X 12 12
8 Andres Kutsar X 12 X 12
9 Sergei Bronski 12 X X 12

 RAHVAKROSS 2WD TAGAVEDU

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Maiko Tiits 20 17 20 57
2 Margus Olle 15 20 17 52
3 Velvo Velling 11 12 13 36
4 Enn Lähker 17 15 X 32
5 Jüri Tõnisson 10 13 X 23
6 Kristel Paju X X 15 15
7 Vahur Mägi 13 X X 13
8 Maiko Tamm X X 12 12
9 Siim Aasmäe 12 X X 12

 RAHVAKROSS LADA KLASSIK

  Võistleja 1.etapp 26.12 2.etapp 19.01 3.etapp 9.02 Kokku
1 Guldar Kivro X 20 17 37
2 Evert Veinberg 20 17 X 37
3 Martin Tuusis 15 15 X 30
4 Maiko Tamm X 13 12 25
5 Sigmar Tammemägi X X 20 20
6 Ain Pähkel 17 X X 17
7 Juss Nassar X X 15 15
8 Toomas Soe X X 13 13
9 Ain Pähkel 13 X X 13

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.